Kampioenen


Alle prijswinnaars sinds seizoen 1976-1977 (anti-chronologisch): Vet = clubkampioen

2020       1ste plaats  2de plaats   3de plaats

​​

Gr.1       F.Helmond    P.Bokern     J.Daemen

Gr.2       M.Meijs      M.Hendriks   H.Senden

Gr.3       P Muurmans   R.Janssen    C.Herriger

Blitz      F.Helmond

Rapid      R.Snoeck

Dubbel     P.Bokern

Interclub  P.Bokern/DJZ    F.Broers/Eijs     

​​​

2019       1ste plaats   2de plaats    3de plaats

​​

Gr.1       J.de Bruin   E.Brouwers   F.Helmond

Gr.2       P.Bokern     M.Meijs      F.Smit 

Gr.3       T.Koolen     C.Herriger   J.Leunissen

Blitz      R. Snoeck

Rapid      M. Godding

Dubbel     E. Brouwers

Interclub  M. Meijs/DjZ    F.Broers/Eijs


2018       1ste plaats   2de plaats    3de plaats   

Gr.1       L.Janssen     P.Da Ces      S.Herzet    
Gr.2       J.Daemen      P.Bokern      R.Kluten    
Gr.3       M.Hendriks    J.Broers      R.Janssen
Gr.4       JP Daemen     X.Spronck     D.Rodrigues

 

Blitz      L.Janssen

Rapid      P.Mergelsberg

Dubbel     L.Janssen

Interclub  L.Janssen/DjZ   F.Broers (Eijs)
 


2017       1ste plaats   2de plaats    3de plaats

Gr.1       L.Janssen     P.Da Ces      S.Herzet
Gr.2       M.Godding     H.Peek        C.Pearce                                               
Gr.3       P.Lemmens     R.Janssen     Y.Bellefroid

 

Blitz      R.Snoeck

Rapid      H.Peek

Dubbel     L.Janssen

Interclub  L.Janssen/DjZ       F.Broers/Eijs


2016       1ste plaats   2de plaats    3de plaats

Gr.1       P.Da Ces      L.Janssen     S.Herzet 
Gr.2       M.Godding     F.Smit        H.Peek                                                  
Gr.3       P.Muurmans    R.Janssen     P.Lemmens       

 

Blitz      R.Snoeck

Rapid      L.Janssen

Dubbel     S.Herzet

Interclub  P.Daces/DjZ       Z.Vroon/Eijs



2015       1ste plaats   2de plaats    3de plaats 

Gr.1       E.Brouwers    L.Janssen     P.Da Ces
Gr.2       C.Pearce      H.Peek        J.Rouschop                                             
Gr.3       P.Lemmens     J.Broers      R.Janssen  

 

Blitz      L.Janssen

Rapid      L.Janssen

Dubbel     E.Brouwers

Interclub  M.Meijs/DjZ       J.Habets/Eijs



2014       1ste plaats   2de plaats    3de plaats

Gr.1       E.Brouwers    L.Janssen     P.Gendarme
Gr.2       H.Peek        C.Pearce      F.Smit
Gr.3       P.Muurmans    R.Janssen     W.Maijer

 

Blitz      L.Janssen

Rapid      L.Janssen

Dubbel     P.Gendarme


2013       1ste plaats   2de plaats    3de plaats   

Gr.1       P.Gendarme    E.Brouwers    M.Meijs 
Gr.2       L.Janssen     S.Herzet      C.Pearce
Gr.3       R.Janssen     J.Broers      P.Lemmens

 

Blitz      E.Brouwers

Rapid      C. Piercs



2012       1ste plaats   2de plaats    3de plaats 

Gr.1       L.Janssen     P.Mergelsberg P.Gendarme
Gr.2       M.Meijs       S.Herzet      R.Kluten
Gr.3       P.Muurmans

 

Blitz      L.Janssen

Rapid      L.Janssen



2011       1ste plaats   2de plaats    3de plaats

Gr.1       L.Janssen     S.Herzet      R.Kluten
Gr.2       C.Pearce
Gr.3       P.Lemmens

 

Blitz      L.Janssen

Rapid      L.Janssen



2010       1ste plaats   2de plaats    3de plaats

Gr.1       E.Brouwers    L.Janssen     S.Herzet
Gr.2       R.Kluten      L.Curfs       H.Peek
Gr.3       J.Lemmerlijn  R.Janssen     Y.Bellefroid

 

Blitz      L.Janssen

Rapid      J.Lemmerlijn



2009       1ste plaats   2de plaats    3de plaats  

Gr.1       L.Janssen     P.Da Ces      S.Herzet  
Gr.2       H.Senden      R.Kluten      L.Curfs
Gr.3       J.Lemmerlijn  J.Daemen      Y.Bellefroid

 

Blitz      L.Janssen

Rapid      L.Janssen



2008       1ste plaats   2de plaats    3de plaats

Gr.1       S.Vanwersch   S.Herzet      L.Janssen n
Gr.2       R.Kluten      P.Mergelsberg J.Lemmerlijn
Gr.3       L.Curfs       F.vd Brink    P.Da Ces

Blitz      S. Vanwersch

Rapid      L.Janssen



2007       1ste plaats   2de plaats    3de plaats 

Gr.1       S.Vanwersch   S.Herzet      L.Janssen
Gr.2       P.Mergelsberg M.Meijs       R.Dera
Gr.3       G.v Mourik    F.vd Brink    J.Broers

 

Blitz      S.Vanwersch

Rapid      S.Vanwersch



2006       1ste plaats   2de plaats    3de plaats

Gr.1       S.Herzet      S.Vanwersch   R.Snoeck
Gr.2       R.Kluten      L.Curfs       M.Meijs
Gr.3       F.Smit        F.vd Brink    M.Langeweg

 

Blitz      R.Snoeck

Rapid      S.Vanwersch



2005       1ste plaats   2de plaats    3de plaats  

Gr.1       S.Vanwersch   E.Brouwers    L.Janssen 
Gr.2       L.Curfs       R.Kluten      F.Werts       
Gr.3       R.Janssen     Y.Bellefroid  G.v Mourik

 

Blitz      E.Brouwers

Rapid      E.Brouwers



2004       1ste plaats   2de plaats    3de plaats 

Gr.1       E.Brouwers    L.Janssen     S.Herzet     
Gr.2       L.Curfs       F.Smit        M.Meijs
Gr.3       R.Dera        R.Kluten      Y.Bellefroid

 

Blitz      L.Janssen

Rapid      E.Brouwers



2003       1ste plaats   2de plaats    3de plaats


Gr.1       S.Vanwersch   E.Brouwers    L.Janssen 
Gr.2       H.Gidding     R.Kluten      M.Meijs                      

 

Blitz      R.Snoeck

Rapid      R.Kluten


                                                                    
2002       1ste plaats   2de plaats    3de plaats 

Gr.1       S.Herzet      R.Snoeck      L.Janssen  
Gr.2       M.Meijs       R.Vanwersch   P.Mergelsberg

 

Blitz      R.Snoeck



2001       1ste plaats   2de plaats    3de plaats    Blitz

Gr.1       S.Vanwersch   L.Janssen     S.Herzet      R.Snoeck
Gr.2       R.Vanwersch   R.Dera        J.Lemmerlijn

 

Blitz      R.Snoeck

2000       1ste plaats   2de plaats    3de plaats

Gr.1       R.Snoeck      L.Curfs       L.Janssen
Gr.2       P.Lenaers     J.Vanwersch   Y.Bellefroid


1999       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       L.Janssen     E.Brouwers    P.Mergelsberg
Gr.2       S.Vanwersch   R.Vanwersch   J.Gubbels
Gr.3       J.Vanwersch   R.Janssen     J.vKronenberg


1998       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       M.Gourevitch  E.Brouwers    L.Janssen
Gr.2       W.den Hoed    J.vKronenberg J.Lemmerlijn
Gr.3       Y.Bellefroid  P.Eggen       J.Hollands


1997       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       E.Brouwers    L.Janssen     R.Snoeck
Gr.2       F.Werts       R.Daniels     H.Peek
Gr.3       S.Vanwersch   J.Gubbels     Y.Bellefroid


1996       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       L.Janssen     P.Mergelsberg H.Gidding
Gr.2       M.Meijs       R.Dera        R.Daniels


1995       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       E.Brouwers    L.Janssen     P.Mergelsberg
Gr.2       R.Daniels     Y.Bellefroid  R.Janssen


1994       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       M.Peek        L.Janssen     E.Brouwers


1993       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       M.Peek        E.Brouwers
Gr.2       R.Pihlajamaa  C.Pearce
Gr.3       P.Mergelsberg L.Janssen
Gr.4       H.Gidding     H.Senden


1992       1ste plaats   2de plaats

Gr.1       M.Peek        R.Pihlajamaa
Gr.2       E.Brouwers    P.Mergelsberg
Gr.3       H.Senden      L.Janssen
Gr.4       H.Gidding     L.Curfs


1991       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       R.Pihlajamaa  E.Brouwers    L.Janssen
Gr.2       P.Mergelsberg H.Senden      H.Peek
Gr.3       C.Pearce      M.Peek        W.den Hoed
Gr.4       R.Daniels     F.Acampo      L.Curfs


1990       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       L.Janssen     E.Brouwers    R.Pihlajamaa


1989       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       R.Pihlajamaa  L.Janssen     P.Mergelsberg
Gr.2       M.Langeweg    J.Betsch      R.Daniels


1988       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       E.Brouwers    L.Janssen     P.Mergelsberg
Gr.2       R.Janssen     J.Betsch      H.Mergelsberg


1987       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       R.Pihlajamaa  E.Brouwers    L.Janssen


1986       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       M.Meijs       H.Senden      P.Mergelsberg


1985       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       R.Pihlajamaa  M.Meijs       J.Mergelsberg


1984       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       R.Pihlajamaa  H.Senden      H.Acampo
Gr.2       M.Langeweg    A.Eussen      F.Mergelsberg
Gr.3       H.Mergelsberg J.ter Hark    M.Scheepers
Gr.4       J.Scheepers


1983       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       H.Acampo      H.Senden      J.Hovers
Gr.2       A.Eussen      F.Mergelsberg W.Roemersma
Gr.3       J.Sneepers    M.Langeweg    E.Schut
Gr.4       J.ter Hark    M.de Koning   P.de Bie


1982       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       A.Smolders    H.Senden      R.Philamajaa
Gr.2       H.Acampo      W.Roemersma   P.Moen
Gr.3       L.Curfs       E.Nelissen    F.Mergelsberg
Gr.4       J.Sneepers    C.Roemersma   F.Daems


1981       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       A.Smolders    J.Mergelsberg R.Philamajaa
Gr.2       W.Roemersma   F.Acampo      F.Mergelsberg
Gr.3       E.Nelissen    H.Mergelsberg H.Stephany
Gr.4       E.Schut       J.Sneepers    C.Britsemmer


1980       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       R.Laval       F.Stumpers    P.Mergelsberg
Gr.2       R.Pihlajamaa  M.Meijs       F.Acampo
Gr.3       R.Daniels     H.Mergelsberg E.Mingels


1979       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       P.Mergelsberg H.Mergelsberg R.Pihlajamaa


1978       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       J.Hovers      W.Roemersma   P.Mergelsberg


1977       1ste plaats   2de plaats    3de plaats           

Gr.1       H.Kuckartz    P.Mergelsberg J.Hovers